Customer & Sales Support

Duomenų analitikas

Vilnius, Lithuania

Pamiršk, ką žinojai apie Tele2. Tai buvo vakar. Mes nuolat keičiamės. Keičiasi ir tai, kaip mes dirbame ir kuriame Tele2 įmonėje. Pokytis – mūsų antras vardas. O iššūkis - mūsų DNR. Tam, kad išlaikytume tokią dvasią, turime būti bebaimiai ir drąsūs. Turime kurti laisvą ir lanksčią darbo aplinką. O svarbiausia - dirbti su talentingais žmonėmis. Tokiais, kurie turi potencialą ir geba dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Tokiais kaip Tu?

 

"Tele2" duomenų analitikų komanda ieško patyrusio kolegos, kuris pasaulį mato per skaičius ir statistiką. Kuris geba transformuoti verslo poreikius į analitinį lygį ir įtikinamai pristatyti vertingas įžvalgas. Kuris nori eksperimentuoti realiais duomenimis ir tiesiogiai įtakoti pardavimo ar marketingo procesus. Jei šis iššūkis Tau – junkis prie mūsų drąsios analitikų komandos.

 

Tikimės, kad Tau bus įdomios šios užduotys:

  • ataskaitų apie klientų išlaikymą, elgesį ir kampanijų rezultatus ruošimas bei kontrolė;
  • tinkamos klientų grupės kiekvienai klientų išlaikymo kampanijai identifikavimas, siekiant padidinti veiklos rezultatus;
  • klientų išlaikymo duomenų bazės testavimas, rezultatų interpretavimas ir pristatymas kolegoms;
  • klientų elgesio prognozavimas, statistinių modelių kūrimas ir tobulinimas.

 

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

  • labai gerų SQL įgūdžių, patirties su R ir/ar Python;
  • minimum 3 m. patirties su duomenų analize ir statistinių metodų taikymu;
  • įgūdžių dirbti su didelės apimties duomenų bazėmis;
  • gerų anglų kalbos įgūdžių;
  • patirties tiesioginės rinkodaros, klientų išlaikymo, klientų bazės formavimo srityje (privalumas).

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

 

Kylant klausimams apie poziciją, skambinki Išankstinio mokėjimo klientų išlaikymo vadovui Gediminui Jankauskui 8 668 00465.

 

The facts

City Vilnius
Country Lithuania
Position type Full-time
Days left to apply 3

The Tele2 Way

Given the fast pace at which Tele2 operates a shared value base is essential, as we cannot control all aspects of our business through policies, systems and rules.

The Tele2 Way defines who we are and how we do things. It guides us in our daily lives, supporting the decision making process by setting the boundaries for what is right and what is wrong. We believe that the right attitude, enthusiasm, and the ability to work according to Tele2's values are more important than an impressive resume.

 

More about the Tele2 Way

Meet your future colleagues

Meet Teresia Bjarneby

- What I like the most is that you have to come up with solutions that aren’t obvious. You need to be innovative, which I am. My friend once described me as the ‘queen of everything’, so that’s the motto I live by.

Read Teresia's story