Customer & Sales Support

Esamų klientų išlaikymo vadybininkas (telefonu)

Vilnius, Lithuania

Pamiršk, ką žinojai apie Tele2. Tai buvo vakar. Mes nuolat keičiamės. Keičiasi ir tai, kaip mes dirbame ir kuriame Tele2 įmonėje. Pokytis – mūsų antras vardas. O iššūkis - mūsų DNR. Tam, kad išlaikytume tokią dvasią, turime būti bebaimiai ir drąsūs. Turime kurti laisvą ir lanksčią darbo aplinką. O svarbiausia - dirbti su talentingais žmonėmis. Tokiais, kurie turi potencialą ir geba dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Tokiais kaip Tu?

 

Turime daugiausiai privačių klientų Lietuvoje. Didžiuojamės savo komandomis, kurios kasdien siekia šią viršukalnę išlaikyti. Viena jų – win back‘o liūtai, sutarčių pratęsimo spartuoliai, pardavimų ir klientų pasitenkinimo aukštumų užkariautojai – tai privačių klientų išlaikymo komanda. Prisijunk prie jos ir turėsi erdvę atskleisti visas kiečiausio pardavėjo savybes. Čia savo talentus lukštenam smagiai – konkursai, prizai ir jokių lubų siekiant savo svajonių atlyginimo. Ir, be abejo, naujas išmanusis su solidžiu limitu! Nori tapti Esamų klientų išlaikymo vadybininku telefonucome on board!

 

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

 • telefonu parduoti sutarčių pratęsimus ir įrangą esamiems Tele2 privatiems klientams;
 • edukuoti klientus apie naujausias technologijas, teikti informaciją apie įmonės paslaugas;
 • rūpintis gero įmonės įvaizdžio palaikymu ir siekti auksčiausio klientų pasitenkinimo rodiklio;
 • analizuoti pardavimų informaciją ir fiksuoti ją klientų duomenų bazėse;
 • atlikti greitą ir tinkamą techninių pardavimo procedūrų pajungimą sistemose.

 

Tikimės, jog Tu:

 • turi pardavimų telefonu patirties, Tau tai patinka ir sekasi;
 • domiesi telekomunikacijų rinka ir technologijomis (darbo patirtis šioje srityje – privalumas);
 • esi veržlus ir azartiškas žmogus - visada sieki viršyti iškeltus tikslus;
 • jautiesi gerai būdamas dinamiškoje ir greitoje aplinkoje;
 • puikiai bendrauji žodžiu ir raštu lietuvių kalba;
 • moki rusų kalbą (privalumas).

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

 

Į kylančius klausimus atsakys Personalo atrankų specialistė Agata: 8 684 73309

The facts

City Vilnius
Country Lithuania
Position type Full-time
Days left to apply 13

The Tele2 Way

Given the fast pace at which Tele2 operates a shared value base is essential, as we cannot control all aspects of our business through policies, systems and rules.

The Tele2 Way defines who we are and how we do things. It guides us in our daily lives, supporting the decision making process by setting the boundaries for what is right and what is wrong. We believe that the right attitude, enthusiasm, and the ability to work according to Tele2's values are more important than an impressive resume.

 

More about the Tele2 Way

Meet your future colleagues

Meet Teresia Bjarneby

- What I like the most is that you have to come up with solutions that aren’t obvious. You need to be innovative, which I am. My friend once described me as the ‘queen of everything’, so that’s the motto I live by.

Read Teresia's story