Customer & Sales Support

Mobilios įrangos prekių grupės vadybininkas

Vilnius, Lithuania

Pamiršk, ką žinojai apie Tele2. Tai buvo vakar. Mes nuolat keičiamės. Keičiasi ir tai, kaip mes dirbame ir kuriame Tele2 įmonėje. Pokytis – mūsų antras vardas. O iššūkis - mūsų DNR. Tam, kad išlaikytume tokią dvasią, turime būti bebaimiai ir drąsūs. Turime kurti laisvą ir lanksčią darbo aplinką. O svarbiausia - dirbti su talentingais žmonėmis. Tokiais, kurie turi potencialą ir geba dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Tokiais kaip Tu?

 

Tele2 Prekybos departamentas paruošė kėdę naujam kolegai - Mobilios įrangos prekių grupės vadybininkui, kuriam patikės sprendimų laisvę formuoti Tele2 parduodamų prekių asortimentą, rūpintis įrangos gyvavimo ciklu bei užtikrinti šios prekių grupės apyvartumą ir pelningumą visame prekybiniame tinkle – privačių, verslo ir online pardavimo kanaluose. Pažadame, kad veiksmo bus! – tapsi labai dinamiškos industrijos dalimi, bendrausi su visais pagrindiniais technologijų brand‘ais ir distributoriais. O svarbiausia – galėsi daryti realią įtaką įmonės rezultatams. Įdomu pačiam pirmam sužinoti mobilios įrangos tendencijas ir išbandyti naujoves? come on board!

 

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

 • analizuoti rinką ir formuoti prekių kategorijų (mobiliųjų telefonų, kompiuterių, planšečių ir kt.) asortimentą ir kainodarą;
 • auginti esamas ir įvesti naujas kategorijas, siekiant didinti įrangos portfelio pelningumą;
 • tobulinti prekių pardavimo procesus ir įrankius visuose kanaluose ir segmentuose, kurti naujus pardavimų įrankius;
 • planuoti aktyvumus, akcijas ir pardavimų kampanijas;
 • aktyviai įsitraukti į rinkos stebėjimą vizituojant prekybos taškus (1-2 d./sav.) ir edukuoti pardavėjus apie produktų kategorijų galimybes;
 • rūpintis ekspozicinių zonų salonuose užpildymu, atnaujinimu, efektyvumo analize;
 • dalyvauti derybose su tiekėjais dėl prekių kiekių/kainų, marketingo biudžeto, demonstracinės įrangos, popardaviminio aptarnavimo ir kt. sąlygų.

 

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • bent 2-3 m. patirties dirbant su prekybos taškais ir prekių kategorijomis (patirtis su technologiniais produktais – privalumas);
 • gero supratimo, kaip veikia prekės gyvavimo ciklas;
 • verslumo savybės įžvelgiant naujas galimybes auginti kategoriją;
 • pavyzdžių, įrodančių, kad gali inicijuoti ir valdyti pokyčius, greitai reaguoti į rinkos situaciją;
 • pasitikėjimo savo derybiniais ir skirtingų interesų derinimo įgūdžiais;
 • noro prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau patikėtas užduotis;
 • gerų anglų k žinių, reikalingų derybose su tiekėjais;
 • analitinių įgūdžių, padėsiančių įvairias ataskaitas paversti pardavimų prognozėmis

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

 

Kylant klausimams apie poziciją, skambinkite Talentų paieškos vadovei Viktorijai 8 668 00487.

 

The facts

City Vilnius
Country Lithuania
Position type Full-time
Days left to apply 27

The Tele2 Way

Given the fast pace at which Tele2 operates a shared value base is essential, as we cannot control all aspects of our business through policies, systems and rules.

The Tele2 Way defines who we are and how we do things. It guides us in our daily lives, supporting the decision making process by setting the boundaries for what is right and what is wrong. We believe that the right attitude, enthusiasm, and the ability to work according to Tele2's values are more important than an impressive resume.

 

More about the Tele2 Way

Meet your future colleagues

Meet Teresia Bjarneby

- What I like the most is that you have to come up with solutions that aren’t obvious. You need to be innovative, which I am. My friend once described me as the ‘queen of everything’, so that’s the motto I live by.

Read Teresia's story