Sales

Telekomunikacijų paslaugų specialistas (verslo klientams)

Vilnius, Lithuania

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr.1 gali tapti Nr.1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu?

 

Šiuo metu ieškome Telekomunikacijų paslaugų specialisto, kuris dirbtų kartu su "Tele2" verslo pardavimų komanda.

Tavo atsakomybėje bus dvi pagrindinės darbų kryptys: po-pardaviminis verslo klientų aptarnavimas ruošiant sutartis bei pajungiant paslaugas iš techninės pusės ir tiesioginis verslo klientų aptarnavimas salone.

 

Atsakomybės:

 • techninių sprendimų pajungimas - informacijos surinkimas telefonu, procedūrų atlikimas sistemose;
 • sutarčių ruošimas ir administravimas vidinėse sistemose;
 • verslo klientų priėmimas, aptarnavimas "Tele2" Verslo klientų salone ir papildomi pardavimai;
 • užsakytos įrangos ir dokumentų logistikos koordinavimas (išsiuntimas, priėmimas);
 • salone esančios įrangos priežiūra - inventorizacija, likučių stebėjimas.

 

Tikimės, jog Tu:

 • turi bent 1 m. klientų aptarnavimo patirtį;
 • turi patirties dirbant su telekomunikacijų paslaugomis (pvz., žinai, kas yra PBX);
 • gebi susidoroti su dideliais informacijos kiekiais ir greitu darbo tempu;
 • esi atidus, kruopštus - nepraleidi net menkiausios detalės lentelėse;
 • puikiai bendrauji lietuvių kalba (žodžiu ir raštu);
 • turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

 

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi  tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo.  Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

 

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

 

Kylant papildomiems klausimams, kreipkitės į Talentų paieškos specialistę Viktoriją Valentinę 8 668 00487

  The facts

  City Vilnius
  Country Lithuania
  Position type Full-time
  Days left to apply 2
  Log into your existing account

  The Tele2 Way

  Given the fast pace at which Tele2 operates a shared value base is essential, as we cannot control all aspects of our business through policies, systems and rules.

  The Tele2 Way defines who we are and how we do things. It guides us in our daily lives, supporting the decision making process by setting the boundaries for what is right and what is wrong. We believe that the right attitude, enthusiasm, and the ability to work according to Tele2's values are more important than an impressive resume.

   

  More about the Tele2 Way

  Meet your future colleagues

  Meet Ieva, Telesales Expert, Riga, Latvia

  It's not all about winning, it's about learning.