Legal & Corporate Affairs

Teisininkas

Vilnius, Lithuania

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr.1 gali tapti Nr.1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu?

 

Šiuo metu ieškome Teisininko, turinčio reklamos ir viešosios komunikacijos reguliavimo patirties. Šiam kolegai patikėsime laisvę priimti sprendimus dėl visų „Tele2“ reklaminių ir komunikacijos kampanijų teisinės atitikties. „Tele2“ – vienas didžiausių reklamos užsakovų, o telekomunikacijų rinkoje nuolat verda konkurencija, tad turėsi būti pasiruošęs dinamiško darbo iššūkiams kartu su marketingo ir komunikacijos skyrių kolegomis. Prisidėsi ir prie inovacijų bei fintech projektų – nuolat ieškome naujų produktų ir sprendimų rinkoje, tad konsultacijos inovacijų diegimo procese bus Tavo darbo dalis. Atpažįsti save? Kandidatuok!

Sutartis terminuota.

 

 

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

  • Visų rūšių reklamos, viešosios komunikacijos teisinis įvertinimas, derinimas, konsultavimas.
  • Mokėjimų, draudimo bei kitų finansinių paslaugų teisinis įvertinimas, atitikties priežiūra, teisės aktų bazės sekimas, pakeitimų diegimas;
  • Sutarčių ir įmonės vidinių teisinių dokumentų ruošimas, derinimas;
  • Naujų produktų įvedimo teisinė priežiūra;
  • Atstovavimas bendrovei santykiuose su partneriais, teismuose bei kitose valstybinėse institucijose visais priskirtais klausimais.

 

Tam, kad tau sektųsi prireiks:

  • Ne mažiau 3 m. patirties reklamos ir/ar finansinių paslaugų teisės srityje (konkurencijos teisės išmanymas – privalumas);
  • Noro prisiimti visišką atsakomybę už Tau patikėtas užduotis;
  • Gebėjimo dirbti su skirtingomis komandomis – partneriais, vidiniais skyriais, išoriniais paslaugų tiekėjais – kartu siekiant bendrų tikslų;
  • Komforto jausmo dirbant dinamiškoje įmonėje, kur drąsa, greitis ir veiksmas yra vertybės;
  • Puikių anglų kalbos įgūdžių (žodžiu ir raštu).

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

 

 

Kylant papildomiems klausimams apie poziciją, kreipkis į Edviną Krasauską: edvinas.krasauskas@tele2.com

The facts

City Vilnius
Country Lithuania
Position type Full-time
Days left to apply 11

The Tele2 Way

Given the fast pace at which Tele2 operates a shared value base is essential, as we cannot control all aspects of our business through policies, systems and rules.

The Tele2 Way defines who we are and how we do things. It guides us in our daily lives, supporting the decision making process by setting the boundaries for what is right and what is wrong. We believe that the right attitude, enthusiasm, and the ability to work according to Tele2's values are more important than an impressive resume.

 

More about the Tele2 Way

Meet your future colleagues

Meet Martin Fransson, Security Manager - Protective Security, Tele2 Sverige

I have always enjoyed building long-term relationships with the customers, especially government agencies, which often have specific needs and requirements related to security and protective security.

Read Martin's story