Sales

Verslo pardavimų augimo vadybininkas Kaune

Kaunas, Lithuania

Pamiršk, ką žinojai apie Tele2. Tai buvo vakar. Mes nuolat keičiamės. Keičiasi ir tai, kaip mes dirbame ir kuriame Tele2 įmonėje. Pokytis – mūsų antras vardas. O iššūkis - mūsų DNR. Tam, kad išlaikytume tokią dvasią, turime būti bebaimiai ir drąsūs. Turime kurti laisvą ir lanksčią darbo aplinką. O svarbiausia - dirbti su talentingais žmonėmis. Tokiais, kurie turi potencialą ir geba dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Tokiais kaip Tu?

 

Šiuo metu ieškome Verslo pardavimų augimo vadybininko Kaune, kurio atsakomybė dirbti su esamų smulkaus ir vidutinio verslo segmento klientų krepšeliu.

Vien per pastaruosius metus "Tele2" verslo klientų skaičius iššaugo beveik 10 proc. ir tai tik pradžia. Verslo sektorius yra prioritetinė įmonės kryptis, o augimas nulėmė ir stiprios komandos poreikį – šiuo metu ieškome patyrusio specialisto, norinčio būti šio augimo dalimi. Darbas "Tele2" su verslo klientais – kur kas daugiau nei pardavimai. Sieksime būti verslo konsultantais, išmanančiais įvairių verslų specifiką. Kartu su kiečiausio pardavėjo statusu stiprinsi ir turėsi puikų verslo procesų supratimą, išmanysi technologinius procesus, gebėsi įžvelgti ir pasiūlyti sprendimus. Nori tapti komandos dalimi - come on board!

 

 

Pagrindinės atsakomybės:

 • Naujų klientų perėmimas iš pritraukimo komandos ir popardaviminis jų aptarnavimas pajungiant paslaugas;
 • Kontakto su esamais verslo klientais palaikymas ir naujų pardavimo projektų jiems inicijavimas;
 • Klientų konsultavimas dėl jiems tinkamiausių telekomunikacinių sprendimų ir produktų, siekiant suteikti klientui maksimalią paslaugų vertę;
 • Pardavimo projektų uždarymas tiesioginių susitikimų ir derybų metu;
 • Kasdieninių verslo klientų užklausų sprendimas ir pagalbos jiems suteikimas; 
 • Informacijos analizavimas ir fiksavimas klientų duomenų bazėse.

Savo užnugaryje turėsi vidines įmonės komandas - analitikus, produktų vadovus, techninio aptarnavimo specialistus, kt. - kurių pajėgumus galėsi apjungti tikslams pasiekti. 

 

Reikalavimai:

 • Bent 2 m. sėkminga verslo pardavimų patirtis ir tai įrodantys rezultatai (patirtis su klientų išlaikymu - privalumas);
 • Patirtis ruošiant pasiūlymus klientams: gebėjimas analizuoti duomenis, identifikuoti galimas naudas ir rizikas;
 • Komforto jausmas savarankiškai planuojant ir turint aiškų darbų grafiką;
 • Ilgalaikių, patikimų santykių kūrimo su klientais/komanda patirties pavyzdžiai; 
 • Komforto jausmas dirbant itin dinamiškoje pozicijoje ir dideliu tempu;
 • Patirtis parduodant sprendimus ir gilinantis į skirtingų verslų procesus - privalumas.

Darbui bus reikalingas nuosavas automobilis (panaudos sąlygomis).

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

 

Esant papildomiems klausimams apie poziciją, drąsiai skambink Talentų paieškos specialistei Viktorijai 8 668 00487.

The facts

City Kaunas
Country Lithuania
Position type Full-time
Days left to apply 6

The Tele2 Way

Given the fast pace at which Tele2 operates a shared value base is essential, as we cannot control all aspects of our business through policies, systems and rules.

The Tele2 Way defines who we are and how we do things. It guides us in our daily lives, supporting the decision making process by setting the boundaries for what is right and what is wrong. We believe that the right attitude, enthusiasm, and the ability to work according to Tele2's values are more important than an impressive resume.

 

More about the Tele2 Way

Meet your future colleagues

Meet Ieva, Telesales Expert, Riga, Latvia

It's not all about winning, it's about learning.